Ailemveben Online http://www.ailemveben.com.tr/hayatin_icinden/horoskop/01065/
Her şey yoluna giriyor

Maddi açıdan rahatlamanız, ilişkinize de yeni bir soluk getiriyor. Gün geçtikçe mutluluğun daha çok tadını çıkaracaksınız. Ancak ufak tefek tartışmalardan uzak durmakta fayda var. Yeni projelere imza atacak olan Teraziler, bu durumu enine boyuna tartmalı ve hatalara yer vermemeli. Yanlış beslenme tarzı kilo olarak geri dönüyor, dikkat!

Aşk:Parasal durumunuz günden güne iyiye gidiyor. Bu da yaşadığınız ilişkiyi olumlu yönde etkiliyor. Çünkü aklınız artık bu gibi ayrıntılara takılmıyor. Onu mutlu etmek için birkaç ufak tefek sürpriz hazırlamaya ne dersiniz? Emin olun ki bu onu çok heyecanlandıracak ve mutlu edecektir. Hem artık incir çekirdeğini doldurmayacak konulardan dolayı yaşanan tartışmaları da bir kenara bırakın. Mutlu giden bir beraberliği daha uzun yıllar bir arada götürebilirsiniz. Ancak tek şartınız sadakat olmalı.
İş:Hislerinizin ve duygularınızın sizi kontrol altında tutmasına izin vermemelisiniz. Çünkü tüm bunlara bağlı olarak mantıklı düşünmemeniz, hata yapma olasılığınızı artırıyor. Bu nedenle elinizdeki projeleri hayata geçirmeden önce iyi düşünmelisiniz. Büyük başarılar beklediğiniz bir işte hüsrana uğrayabilirsiniz. Şimdilik tek yapmanız gereken, biraz daha konsantre olmak, emin olun ki bu sizi kusursuzluğa götürecektir.
Sağlık:Son günlerde kendinizi hayli yorgun hissedebilirsiniz. Kendinizi daha da fazla yorarak bu durumun üstüne gitmekten vazgeçin. Birazcık da olsa dinlenmeyi ve kendinize zaman ayırmayı deneyin. Ayrıca beslenme alışkanlıklarınıza da mutlaka dikkat edin. Yanlış beslenmenizden dolayı sürekli kilo alıyorsunuz. Bir an önce bu gidişe dur demeli ve sıkı bir diyet programı uygulamaya başlamalısınız.

Aşk:Bu aralar aşk hayatında hiçbir şey istediğiniz gibi gitmiyor. Ancak bu durumu sosyal hayatınızda yapacağınız ufak tefek değişikliklerle olumlu hale getirebilirsiniz.
İş:Akrabalarınız ve arkadaşlarınız size her konuda tam destek veriyor. Bu da sizi daha başarılı işler yapmanız konusunda motive ediyor. İş yaşamında çok para kazanacağınız ve başarılı olacağınız bir döneme giriyorsunuz.
Sağlık:Yoğun iş temposu yüzünden sağlığınız bozulabilir. Kendinize her zamankinden daha fazla dikkat etmelisiniz. Bol vitaminli meyve ve sebze tüketmenizde yarar var.

Aşk:Sevgiliniz sizi mutlu etmek için yoğun bir çaba harcıyor. Onun bu uğraşını görmezlikten gelmemelisiniz. Alacağınız ufak bir hediye onu çok mutlu edecektir.
İş:Ortağınızla birlikte yapacağınız işler size arka arkaya başarı getirecek. Bu da size yeni projeler konusunda cesaret verebilir. Ama yine de dikkatli olmalısınız. Yakın çevrenizin de fikrini almanız gerekebilir.
Sağlık:Sağlık durumunuzun çok iyi olduğu söylenemez. Yaşadığınız stres sağlığınızı tehlikeye atabilir. Özellikle yediklerinize ve uyku saatinize çok dikkat etmelisiniz.

Aşk:Birkaç aydır işten başka bir şey düşünemez oldunuz. Bu yüzden de sevgilinizi oldukça ihmal ettiniz. İlişkiniz alarm sinyalleri vermeye başladı. Bu işi daha fazla uzatmak istemiyorsanız, onunla konuşmalısınız.
İş:Uzun vaadede yapmayı planladığınız işleri tekrar gözden geçirin. Yapmış olduğunuz ufak hataları atlamış olabilirsiniz. Bu durum biraz sıkıcı olsa bile, daha ileride oluşabilecek hataları şimdiden önleyebilirsiniz.
Sağlık:Sonbaharla birlikte baş ağrılarınız yeniden başladı. En kısa zamanda bir uzmana başvurup ağrıların gerçek sebebini öğrenmelisiniz.

Aşk:Sevdiğiniz kişiyle yalnız kalabileceğiniz yerlere gitmeyi tercih edin. Bu sayede yaşadığınız sorunları tartışabilme imkanı yakalarsınız. Bu da hem sizin hem de ilişkiniz açısından olumlu bir sonuç doğurabilir.
İş:Aşk hayatınızın aksine iş hayatınızda her şey yolunda. Uzun süredir beklediğiniz teklifi de nihayet alıyorsunuz. Ayrıca bireysel çalışmalarınızla da göz dolduracağınız bir dönemdesiniz.
Sağlık:Son zamanlarda hayli uykusuz kaldınız. Sabahlara kadar çalışmak da sizi epey yordu. En kısa zamanda kendinize çeki düzen vermeli ve uyku saatlerinizi düzene sokmalısınız.

Aşk:Birkaç aydır sevdiğiniz kişiyle çok mutlu bir beraberlik yaşıyorsunuz. Ancak gereksiz yere onu kıskanmaktan vazgeçin, aksi halde bu durum birlikteliğinizi olumsuz yönde etkileyebilir.
İş:Uzun süredir üzerinde çalıştığınız projeleri hayata geçirmenin zamanı geldi. Önümüzdeki günlerde yapacağınız bir toplantıyla bunu tüm çevrenizle paylaşabilirsiniz.
Sağlık:Düzenli yapacağınız spor, sizi ulaşmak istediğiniz hedeflere daha çabuk ulaştırır. Unutmayın ki plansız ve programsız yapılan her şey sizi yıpratabilir.

Aşk:Duygularınızın arttığı bir dönemdesiniz. Onu çok seviyorsanız, gereksiz kuşkuları sona erdirin ve sevgilinizi mutlu edebilmenin yollarını arayın.
İş:Size yeni verilen konuyla başarılı bir çalışma çıkarabilirsiniz. Hem siz bunu yapabilecek kapasitedesiniz, zaten patronunuz da uzun süredir sizden böyle bir atak bekliyor.
Sağlık:Yoğun çalışma temponuz yüzünden yediklerinize hiç dikkat etmiyorsunuz. Ağırlıklı olarak fast - food tüketmeniz mide ağrısı çekmenize neden oluyor. En kısa zamanda kendinize sağlıklı bir beslenme programı hazırlamalısınız.

Aşk:Aşk yaşamınızda zor bir dönemi geride bıraktınız. Artık daha olumlu düşünmelisiniz. Aksi halde özel yaşamınızı düzene sokamazsınız.
İş:Arka arkaya gelen başarılarınız sayesinde yükselişe geçtiniz. Hedeflediğiniz noktaya doğru emin adımlarla ilerliyorsunuz. Çevrenizde sizi kıskananlar olabilir, tek yapmanız gereken; onlara taviz vermemek.
Sağlık:Eğer siz de kışa formda girmek isteyenlerdenseniz, sonbaharı daha iyi değerlendirebilirsiniz. Kendinize programlı ve sağlıklı bir beslenme planı hazırlamalı ve gün içerisinde düzenli egzersizler yapmalısınız.

Aşk:Kısa bir süre önce tanıdığınız kişi tüm hayatınızı bir anda değiştirdi. Şimdilik sizi tedirgin eden tek konu; bu arkadaşlığın boyutunun ne olduğunu bilmemeniz.
İş:Size verilen tüm görevleri başarıyla yerine getiriyorsunuz. Bu da müdürlerinizin oldukça dikkatini çekiyor ve size olan güvenlerini artırıyor.
Sağlık:Son zamanlarda sporu oldukça ihmal ettiniz. Oysa spor yapmak size çok iyi geliyor ve kendinizi gün boyu zinde hissetmenizi sağlıyor. En kısa zamanda düzenli bir egzersiz programı uygulamaya başlamalısınız.

Aşk:Gelecekle ilgili planlar yapmaya başladınız. Ancak sevdiğinizi ve kendinizi yıpratmak istemiyorsanız, saçma sapan kıskançlıkları bir kenara bırakmalısınız. Yoksa sonunda üzülen yine siz olursunuz.
İş:Yeni işinizle birlikte inanılmaz başarılı olacak ve çok para kazanacaksınız. Yine de kazancınızı har vurup harman savurmamalı, biraz daha tutumlu olmalısınız.
Sağlık:Sağlıkla ilgili hiçbir sorununuz yok. Sadece son günlerde gereğinden fazla yoruldunuz ve stres yaptınız. Sağlıklı beslenerek bundan kurtulabilirsiniz.

Aşk:Bu ay katılacağınız davetlere şık gidin, çünkü her an onunla karşılaşabilirsiniz. Böylece istediğiniz mutlu beraberliğin kapılarını açmış olursunuz. Ama yine de dikkat etmeli ve kendinizi fazla kaptırmamalısınız.
İş:Bu ay yaşadığınız yoğun tempodan biraz olsun uzaklaşmaya çalışın. Kendi işleriniz yetmiyormuş gibi bir de tüm ofisin işleri sizin sırtınızda. Bu yüzden de kendi işinizi yetiştiremiyor ve yanlışlar yapıyorsunuz.
Sağlık:Eğlenceye biraz olsun zaman ayırın. Aylardır evden dışarı çıkmıyorsunuz. Katılacağınız etkinlikler ruhunuza iyi gelecektir.

Aşk:Her ilişkide olduğu gibi siz de sevgilinizle zaman zaman sorunlar yaşıyorsunuz. Ancak bunu bu kadar çok ailenize yansıtmamalısınız. İleriki günlerde siz tekrar onunla barışıp bir araya geldiğinizde, aileniz sizin kadar affedici olamayabilir.
İş:Sorumluluklarınızı yerine getirmek için kendinizi çevreden izole etmenize gerek yok. Tek yapmanız gereken; planlı ve programlı bir çalışma düzeni oluşturmak.
Sağlık:Kendinizi hastalıklara karşı korumak kesin şartınız olmalı. Protein ağırlıklı gıdalar tüketmeli ve uykusuz kalmamaya özen göstermelisiniz.

Aile Haberleri Yemek Tarifleri Yaşamın İçinden Kadına Özel Dekorasyon
© Bu site, Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş. tarafından T.C. yasalarına uygun olarak yayınlanmaktadır.
Sitenin isim ve yayın hakları Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş.'ye aittir. Sitede yayınlanan yazı, fotoğraf, harita, illüstrasyon ve konuların her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilerek dahi alıntı yapılamaz.