Ailemveben Online
ailemveben
> Bu sayı

Babalar gününe hazırlık

Babalar Günü'nde eşinize alelade bir kutlama hazırlamayı düşünüyorsanız, bundan hemen vazgeçin. Bu kez Babalar Günü çok daha özel ve çok daha güzel olacak.

Her yıl haziran ayının 3'üncü pazarında kutlanan Babalar Günü'nün nasıl ortaya çıktığı konusunda değişik rivayetler var. Bir rivayete göre; Babalar Günü 1966 yılında kutlanmaya başlanmışken, diğer bir rivayet de 1910 yıllarına dayanıyor. Hele bir tanesi var ki, İsa peygamberin zamanına kadar geri gidiyor. Ancak 1980'li yıllarda Türkiye'de de kutlanmaya başlanan bu özel gün, sadece babaları değil, onları şaşırtmayı ve mutlu etmeyi başaran anneleri ve çocukları da sevindiriyor.

Hediyeden daha fazlası

Babalar Günü'nün geçen yıl nasıl geçtiğine hediyenin büyüklüğüne göre karar vermeye çalışıyorsanız, büyük bir yanılgıya düşersiniz. Elbette daha büyük veya daha kullanışlı bir hediyeye kimse hayır demez, ancak bütçeniz her zaman daha pahalı bir hediye almaya elverişli olmayabilir. Öyle olsa da, bununla babamızı ne kadar sevindirebileceğimiz şüpheli. Bu yüzden bu güzel günü sadece bir hediyeyle geçiştirmekten daha güzel önerilerimiz var.

Babalar Günü'ne özel önerilerimiz ve daha fazlası; Migros kasalarında ve D&R mağazalarında 'ailem ve ben dergisi'nde.

Güzellik
Aşk Hayatı
Kullanıcı adı:
Şifre:
Üye olmak için tıklayınız ↓
Arama


 
[ ö Ö ç Ç ı İ ğ Ğ ş Ş ü ]

 >  Yararlı linkler
 >  E-kart
 >  Site haritası
 Açılış sayfam yap
Aile Haberleri Yemek Tarifleri Yaşamın İçinden Kadına Özel Dekorasyon
© Bu site, Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş. tarafından T.C. yasalarına uygun olarak yayınlanmaktadır.
Sitenin isim ve yayın hakları Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş.'ye aittir. Sitede yayınlanan yazı, fotoğraf, harita, illüstrasyon ve konuların her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilerek dahi alıntı yapılamaz.